iPhone 6 vs. iPhone 6 plus

Tak si tak hraju – už rok a stálo mě to asi padesát litrů – na mobilu hru Clash of Clans. -Hrůza, ale musel jsem se dostat v klanu nahoru :) Najednou jsem v baru a kámoš mi ukáže iPhone 6. Druhý den ráno hraju na svý pětce a display je nejakej malej, tak si objednám taky sešstku. Další den jsem na schuzce a jinej kamos mi ukaze iphone 6 plus, tak jsem objednávku zrusil a koupil plusko :) Zkušenosti po třech dnech:

- velký display, opravdu velky
- supr kvalita obrazu, fotek, focení apod. a samozrejme Clash of Clans :)
- výdrz baterie, dva dny na pohodu a den kdyz telefon nedáte z ruky

Nakonec jsem jej vsak vrátil a vymenil za iphone 6 normální z jednoho jedinýho duvodu. Ačkoliv mám velky ruce, jednou rukou se ovládal spatne, napr. v aute, když jste stáli na světlech a potřebovali se treba podivat na mapy na cestu nebo nekoho vytocit apod. tak to byl problem. Takže mám iphone 6 klasik a jsem spokojenej.

Apple a jeho kšeft:
Vsichni kamaradi kolem me mají taky iphone 6 – resp. jezisek jim nadelil, tak musím rict, ze apple mel žně. Když si vezmu, že vsichni jsme měli iphone 5/5s a ted si kupujeme sestku za 25 tis., tak hruza :)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


čtyři + dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>