Web YUMMY food spuštěn

Vzhledem k tomu, že jsem nepodpořil samotný startup yard – tak jsem podpořil jednu z firem, která se tam v posledním kole dostala a tou je YUMMY Food. Je to dovážení obědů – luxusních baget přímo k vám do práce. WEb jsme udělali asi za 14 dní a už je možné objednávat platit kartou apod. Ale web je zatím jen v plenkách funguje jen to nejhlavnější a tou je objednávka :)

Nicméně, za dva týdny co cely rozchodit bylo v době dovolených a dodělávání jiných projektů docela náročný… ale hlavně že to jede. Tak neváhejte a ochutnejte, je to plnohodnotný oběd a když si objednáte do 11 hod. tak do 90ti minut jíte :)


Komentáře k článku:

  1. Radek | 11.7.2013 v 11:01

    Congratz, ať vám to dobře šlape. Divím se, že to všechno stíháš :)

  2. Jiří Šubr | 11.7.2013 v 18:41

    No, mě to tedy moc nenadchlo. Nevím, jaké jsou v Praze ceny atd., ale oběd za 90 + 40 = 120,- bych očekával již nějaký plnohodnotný, teplý. Pizzu vám udělaj a dovezou většinou grátis. Tady se platí 40.

  3. Tom Kosačík | 18.7.2013 v 17:54

    Nápad je to skvělý, jídlo vypadá taky velmi dobře. Jen ta cena je pro čechy možná problém. Asi bych dal dražší jídlo a dovoz zdarma:-) A udělat meníčka i s nápojem. V konečném důsledku to bude dražší, ale mohlo by to lépe fungovat. Ale to je jen má myšlenka:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


šest + šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>